1 200 HUF
2 db régi leporelló: Album von Karlsbad, Bad Reichenhall und Umgebung. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Festett, illetve aranyozott haránt alakú egészvászon-kötésben, az egyik gerincén kis sérüléssel, az egyik leporelló szakadt, kijár.