15738. 343. Closed Online auction Books: Law
3 000 HUF
0 HUF
Dr. Angyal Pál - Dr. Isaák Gyula: Büntető törvénykönyv I-II. kötet. Bp., 1941, Grill. IV. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, laza fűzéssel.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor