1 600 HUF
Émile de Laveleye: A tulajdon és kezdetleges alapjai. I-II. kötet. Fordította: Dr Bartha Béla. Bevezetéssel ellátta: Dr. Pulszky Ágost. Bp.,1898, MTA, LXXI+404+315+1 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Müller Gy.-kötés, kis kopásnyomokkal a borítón, tulajdonosi névbélyegzővel, jó állapotban.