4 600 HUF
11,92 EUR, 13,14 USD
Vásárhelyi Gyula: Rendészet. Bp., 1911, Grill, LV+1188 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, 237/238. oldal sérült.