16610. 343. Closed Online auction Books: Military
3 000 HUF
15
0 HUF
Mihályfalvi István: Egy csendőr naplója. Csendőrségi Könyvtár. Bp., 1903, Lipinszky és Társa, 136 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval. Ritka!
Photo of the item taken by : cserveni_ödön