17235. 343. Closed Online auction Books: Other rarities
5 000 HUF
10
0 HUF
Fekete István: Csi. Törénet állatokról és emberektől. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,1940,Singer és Wolfner, 244 p Kiadói egészvászon-kötés,kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel. Első kiadás.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor