2 800 HUF
Madách Imre: Az ember tragédiája. Drámai költemény. Második népies kiadás. Bp.,1887, Athenaeum. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben, a cÃmlap, az elülsÅ‘ elÅ‘zéklap és a cÃmkép kijár.