17232. 343. Closed Online auction Books: Other rarities
5 000 HUF
26
0 HUF
Móra Ferenc: Szegedi tulipános láda. I.- II. kötet. Budapest, 1936, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, festett fa szegedi tulipános ládában, 1939-es ajándékozási sorokkal.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor