3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Népszerű tudományos előadások Faraday, Helmholtz, és Pettenkofer munkáiból. Fordították: Déri Miksa, Hoitsy Pál, Keleti Gusztáv, és Sajóhelyi Frigyes. Bp.,1878, K. M. Természettudományi Társulat. Szövegközti fametszetes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel.