3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Vida Aladár-Lévay István: Görög-magyar szótár etymologiai csoportok szerint rendezve. Főgymnasiumok használatára. Bp., 1878, Lampel R. (Wodianer F.-ny.), V+290 p. Átkötött kopott félvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, de belül jó állapotban. Első kiadás.