1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Völgyesi Ferenc: Minden a lélek. A démonológiától a gyógyhipnózisig. 246 képpel. Bp., 1940. Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, kis sérüléssel a gerincen. A szerző által dedikált.