15698.
343. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Siklóssy László: A magyar sport ezer éve I. kötet. A legrégibb időtől Széchenyi István grófig. Bp., 1929. Országos Testnevelési Tanács. Kiadói, kopott egészvászon kötésben