2 000 HUF
Fábián Gyula: Gábor diák. Zrinyi Miklós török diákja. Fábiánné Biczó Ilona rajzaival. A borítón Biczó András rajzával. Bp.,1930, Dante. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a hátsó kötéstábla kissé foltos.