4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Tutsek Anna: Az édes otthon. Mühlbeck Károly rajzaival. Ifjúsági Könyvek. Bp.,1904, Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.