10013. 343. Closed Online auction Paintings and graphics
8 000 HUF
0 HUF
Bajor Ágost (1892-1958): Férfi portré, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 32,5×24 cm
Photo of the item taken by : turóczi_márk