8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937) - Prihoda István (1891-1956): Gyöngytyúkokra vigyázó gyerekek. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23,5×46 cm