10172. 343. Closed Online auction Paintings and graphics
8 000 HUF
0 HUF
Perlmutter Izsák (1866-1932)-Prihoda István (1891-1956): Kislány játékaival. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×16 cm
Photo of the item taken by : turóczi_márk