12400. 343. Closed Online auction Photo
1 000 HUF
0 HUF
cca 1891 Prága, Rudolfinum és Nemzeti Múzeum épülete, 2 db keményhátó fotó, a kartonok sarkai kopottak, kissé sérültek, 14x9 cm x 2
Photo of the item taken by : ra