https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Architecture, Art Number of items: 177
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1613072
17035
344
0
800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Lédács Kiss Aladár, Szüts Béláné: Ismerjük meg a keleti szőnyegeket. Bp.,1963, Gondolat. Kiadói félvászon-kötésben.
The item is not available
1785388
17036
344
0
1600
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Kádár Zoltán: Bizánci művészet. Bp., 1987. Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval+Viktor Lazarev: Bizánci festészet. Bp.,1979, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1783893
17037
344
0
1200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Pogány Frigyes: Itália építészete I-II. Az építészet világa 4.,6., Bp.,1974-1975, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1757789
17039
344
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Pálinkás László: A renaissance Magyarországon. Officina Képeskönyvek. Bp.,1942, Officina. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1752093
17040
344
0
2800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Magyar építészet 1945-70. Szerk.: Szendrői Jenő. Bp.,1972,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé szakadt papír védőborítóval.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
1748532
17041
344
0
1800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Finta József: Élet-rajz. Úti rajzok, építészeti rajzok, karikatúrák, versek. Bp.,2010, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1745891
17042
344
0
3200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Szentimrei Judit: Széki iratosok. Bukarest, 1982. Kriterion. 46t. Egészvászon mappában. A táblákat Haáz Sándor, a szövegközti rajzokat Haáz Katalin készítette. A fényképek a szerző és Szabó Tamás felvételei.
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
1902619
17043
344
0
800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Marc Chagall kiállítási katalógus. Bp., 1972, Műcsarnok. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, a címlap kijár.
The item is not available
1889746
17044
344
0
1200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Halmy Miklós. A Motívum Működése. Halmy Miklós Munkácsy Mihály díjas festőművész munkássága 1960-2000. Bp.,2002,Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1902719
17046
344
0
800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Csontváry-emlékkönyv. Válogatás Csontváry Kosztka Tivadar írásaiból és a Csontváry-irodalomból. Válogatta és az emlékezéseivel kiegészítette Gerlóczy Gedeon. Bevezette és az összekötő szövegeket írta és szerkesztette Németh Lajos. Bp. 1976, Corvina. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, kis szakadással a gerincen.
The item is not available
1902511
17047
344
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Klotz Miklós: Imago. Szerk.: Bolla Mária, Hock Bea et al. Csobánka, 1999, Míró Flex Kiadó Kft. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, ajándékozási sorokkal.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1902487
17048
344
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Gilyén Nándor-Mendele Ferenc-Tóth János: A Felső-Tiszavidék népi építészete. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment