Books: Architecture, Art Number of items: 177
1952605
16706
344
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Lengyel Györgyi: Keresztszemes kézimunkák. Bp., 1981, Magyar Nők Országos Tanácsa - Kossuth Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1950783
16707
344
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Magyar grafikai kiállítás 1971. Dürer emlékezetére születésének 500. évfordulóján. Bp., 1971, Magyar Nemzeti Galéria.
1 000 HUF
1952217
16708
344
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Boros Rudolf: Stilisme. Pozsony - Budapest, 1900, Stampfel Károly. Sérült gerincű papírkötésben.
1 600 HUF
1941344
16709
344
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Solymár István: Mai magyar rajzművészet. Bp., 1972, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalat. Gazdagon papírborítóban. Jó állapotban
1 200 HUF
1940539
16710
344
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szebeni András: Arc tér képek az élvonalból. 1996 9s műhely. Kiadói kartonálásban.
1 400 HUF
1940540
16711
344
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Banner Zoltán: Erdélyi magyar művészet a XX: században. Bp., 1990. Képzőművészeti Kiadó .Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
1 400 HUF
1940493
16712
344
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1995 Az Ars Hungarica fél évfolyama Az MTA Művészettörténeti Kutató Intézetének közleményei
2 800 HUF
1942016
16713
344
Books: Architecture, Art
Other collectibles
A Német és a németalföldi rézmetszés a XV, században. Bp., 1912. Szépnűvészeti. 16p. Kissé sérült papírborítóval
1 200 HUF
1945176
16714
344
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Németh Lajos: Csontváry Kosztka Tivadar. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, ajándékozási bejegyzéssel, jó állapotban.
1 000 HUF
1950952
16715
344
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Leletek. A magyar fotográfia történetéből. Vál.: Szilágyi Gábor, Kardos Sándor. Bp., 1983, Képzőművészeti Kiadó. Kartonált papírkötésben, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
3 000 HUF
1951934
16716
344
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Silvestre, Armand: Le Nu au salon. Paris, 1898. Bernard & Cie. Erotikus grafikákat tartalmazó album. Egészvászon kötésben, egy két lap kijár.
3 000 HUF
1932256
16717
344
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Erdélyi zene- és színművészeti kiállítás. 1941. nov. 9-30. Kolozsvár, 1941, Kolozsvár Thj. Szab. Kir. Város,(Nagy Jenő és Fia-ny.), 47 p. Kiadói illusztrált papírkötésben, bejelelölésekkel.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035