Books: Architecture, Art

Number of items: 177

Lengyel Györgyi: Keresztszemes kézimunkák. Bp., 1981, Magyar Nők Országos Tanácsa - Kossuth Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16706.

800 HUF
2,07
2,29

Magyar grafikai kiállítás 1971. Dürer emlékezetére születésének 500. évfordulóján. Bp., 1971, Magyar Nemzeti Galéria.
16707.

1 000 HUF
2,59
2,86

Boros Rudolf: Stilisme. Pozsony - Budapest, 1900, Stampfel Károly. Sérült gerincű papírkötésben.
16708.

1 600 HUF
4,15
4,57

Solymár István: Mai magyar rajzművészet. Bp., 1972, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalat. Gazdagon papírborítóban. Jó állapotban
16709.

1 200 HUF
3,11
3,43

Szebeni András: Arc tér képek az élvonalból. 1996 9s műhely. Kiadói kartonálásban.
16710.

1 400 HUF
3,63
4,00

Banner Zoltán: Erdélyi magyar művészet a XX: században. Bp., 1990. Képzőművészeti Kiadó .Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
16711.

1 400 HUF
3,63
4,00

1995 Az Ars Hungarica fél évfolyama Az MTA Művészettörténeti Kutató Intézetének közleményei
16712.

2 800 HUF
7,25
8,00

A Német és a németalföldi rézmetszés a XV, században. Bp., 1912. Szépnűvészeti. 16p. Kissé sérült papírborítóval
16713.

1 200 HUF
3,11
3,43

Németh Lajos: Csontváry Kosztka Tivadar. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, ajándékozási bejegyzéssel, jó állapotban.
16714.

1 000 HUF
2,59
2,86

Leletek. A magyar fotográfia történetéből. Vál.: Szilágyi Gábor, Kardos Sándor. Bp., 1983, Képzőművészeti Kiadó. Kartonált papírkötésben, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
16715.

3 000 HUF
7,77
8,57

Silvestre, Armand: Le Nu au salon. Paris, 1898. Bernard & Cie. Erotikus grafikákat tartalmazó album. Egészvászon kötésben, egy két lap kijár.
16716.

3 000 HUF
7,77
8,57

Erdélyi zene- és színművészeti kiállítás. 1941. nov. 9-30. Kolozsvár, 1941, Kolozsvár Thj. Szab. Kir. Város,(Nagy Jenő és Fia-ny.), 47 p. Kiadói illusztrált papírkötésben, bejelelölésekkel.
16717.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF