1908 A M. Kir. Központi Szőlészeti Kísérleti Állomás és Ampelologiai Intézet évkönyve. III. évf. 1908. Szerk.: csikmádéfalvi Dr. Istvánffi Gyula. Bp., 1909, Pallas, V+403 p.+V t. Kiadói papírkötés, egy tábla kijár, a hátsó borító hiányzik.
1911 A M. Kir. Központi Szőlészeti Kísérleti Állomás és Ampelologiai Intézet évkönyve. IV. évf. 1910. Szerk.: csikmádéfalvi Dr. Istvánffi Gyula. Bp., 1911, Pallas, IV+354 p. 3 t. + 1 kihajtható táblázat. Kiadói papírkötés, néhány ceruzás aláhúzással, a hátsó borító javított.
1914 A M. Kir. Központi Szőlészeti Kísérleti Állomás és Ampelologiai Intézet évkönyve. V. évf. 1914. Szerk.: csikmádéfalvi Dr. Istvánffi Gyula. Bp., 1914, Pallas, 4+111 p. Kiadói papírkötés, a gerincén szakadással.
A magyar vendéglátóipar története. I. kötet. A honfoglalás századától az 1848/49. szabadságharcig. Szerk.: Ballai Károly. Bp., 1988, ÁKV. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Reprint kiadás.
Dr. Bernátsky Jenő: A gyümölcskertészet elmei. Különös tekintettel a gyümölcsfák betegségei elleni védekezésre. Gazdasági tanácsadó. 27. Bp., é.n., Athenaeum, 237 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben.
Dr. Ormándy Miklós: A dohány. (Nicotiana Tabacum). L. Sátoraljaújhely, 1895, "Zemplén", 82+2 p. Kiadói papírkötésben, viseltes állapotban, a gerinc hiányzik, a könyvtest szétvált.