17086.
344. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
A magyar vendéglátóipar története. I. kötet. A honfoglalás századától az 1848/49. szabadságharcig. Szerk.: Ballai Károly. Bp., 1988, ÁKV. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Reprint kiadás.