3 800 HUF
9,84 EUR, 10,86 USD
Verancsics Antal összes munkái. I. kötet: Történelmi dolgozatok deák nyelven. Közli: Szalay László. Monumenta Hungariae Historica. Magyar Történelmi Emlékek. Második osztály: Írók. Második kötet. Pest, 1857, Magyar Tudományos Akadémia Történelmi Bizottmánya, (Emich Gusztáv-ny.), XX+370+2 p. Latin és magyar nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.