5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Deseő Lajos: Isten nevében! Harctéri naplóm. Kezdtem 1914 aug. 1.. Bp. 1937. Orsz. Tiszti Tudományos és Kaszinó Egyesület. 507 l. 16 t. 2 térképvázlat (kihajtható). 1 térképmellékletteé /Az Országos Tiszti Tudományos és Kaszinó Egyesület kiadványa 1./ Kiadói egészvászon-kötésben.. Fűzés, kötés belül sérült. Egy lap sérült.