5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
6 Remekmű, Officina Könyvtár hat kötete: Platon: A lakoma. (1.), Görög költők (13.), Régi olasz novellák (18.), Szent Ágoston vallomásai (19.), Delacroix naplója (24/25.), Arany legenda (26.) Bp.,1942,Officina. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói sérült karton védőtokban, egy köteten kopásnyomokkal.