Books: Other rarities Number of items: 364
1899142
18611
344
Other collectibles
Bartalis János: A mezők áldása. - - összes versei. Bp.,1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
1899128
18612
344
Other collectibles
1 600 HUF
1899863
18613
344
Other collectibles
1 200 HUF
1903003
18614
344
Other collectibles
Veres Péter: Szűk esztendő. Bp., 1942. Magyar Élet. Kiadói papírborítóval.
1 000 HUF
1899767
18615
344
Other collectibles
A százéves Kisfaludy-Társaság (1836 - 1936) Szerkesztette s a társaság történetét írta Kéky Lajos. Bp., 1936, Franklin-Társulat, 512 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kis kopásnyomokkal.
2 000 HUF
1662741
18617
344
Other collectibles
6 000 HUF
1830275
18618
344
Other collectibles
1831485
18619
344
Other collectibles
Porzsolt Kálmán: Sport és szerelem. Bp.,(1913),Légrády. Második kiadás. Korabeli félbőr-kötés, kopott, intézményi bélyegzővel.
1 600 HUF
1828464
18621
344
100
Other collectibles
Eszterhás István: Szegények szerelme. Az eredeti elülső borítót beragasztották. A borító Szűr Szabó József (1902-1993) Munkácsy Mihály-díjas magyar festő, grafikus, báb- és díszlettervező, karikaturista munkája. Bp., én., Stádium. II. kiadás. Kiadói félvászon-kötés. 1831105
18623
344
Other collectibles
Kovách Géza: Szamártövisek. Útszéli virágok. Bp.,(1940), Szerzői kiadás, (Ifj. Kellner Ernő-ny.) Kiadói papírkötés, az elülső borító alsó sarkán hiánnyal.
1 600 HUF
1828461
18624
344
100
Other collectibles
Scherz Ede: A rádió humora. Bp.,1931, Szerző. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. 1830417
18625
344
Other collectibles
Alexandra Rachmanova: Halhatatlan szerelmes. Fordította: Wiesner Juliska. Bp.,é.n., Dante. Feket-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel.
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035