Szabó Dezső: Az egész látóhatár I-II. kötet. Bp., 1939, Magyar Élet. Kiadói félvászon kötés, a II. kötet néhány lapszélén folttal, a III. kötet hiányzik. Első kiadás.
Hugo Victor: A nevető ember I-III. kötet. Fordította: Huszár Imre. Bp., 1892, Ráth Mór. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopottas borítóval. Ritka!
Ady Lajosné: Az ismeretlen Ady. Akiről az érmindszenti levelesláda beszél. Bp.,é.n., Béta. 412 p., 14 t. (8 levélen, 2 mell. kihajtható). Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
Arany János munkái I-VI. kötet. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Riedl Frigyes. Bp.,é.n.,Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal, de alapvetően jó állapotban.
Gárdonyi Géza munkái sorozat 5 kötet: Gárdonyi Géza: Arany morzsák. Gárdonyi Géza: Magyarul így! Dr. Gárdonyi József: Az élő Gárdonyi I-II. kötet. Dr. Gárdonyi József: Dankó Pista. Bp.,é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kissé kopottas gerinccel.
Jászai Mari emlékiratai. Sajtó alá rendezte: Lehel István, illusztrálta Haranghy Jenő. Budapest, én., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, kopottas, foltos borítóval, kissé laza fűzéssel, három kijáró illusztrációval, ebből kettő kissé viseltes, 109. oldal ragasztott.
A magyar kereskedő könyve I-II, IV. kötet. (A III. kötet hiányzik.) Szerk: Dr. Schack Béla. A kereskedelmi tudnivalók enciklopédiája. Kereskedők, pénzintézeti tisztviselők, iparosok, bírák, ügyvédek és hivatalnokok számára. Bp., 1907-1911, Révai. Átkötött modern egészvászon-kötésben, az átkötést leszámítva jó állapotban.