Number of items: 364

Konstantin Sztaniszlavszki: Életem. Fordította: Staud Géza. Madách Könyvtár 2. Bp.,1941, Madách Színház-Új Színház Kft.,(Kalász Könyvkiadó Rt.-ny.), 1 t.+234+2 p.+ 3 t. Átkötött papírkötés.
17657.

1 800 HUF
4,77
5,14
17658.

1 600 HUF
4,24
4,57
17659.

1 000 HUF
2,65
2,86
Deé Nagy Anikó: A könyvtáralapító Teleki Sámuel. Kolozsvár, 1997, Erdélyi Múzeum Egyesület. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17660.

3 600 HUF
9,55
10,29
Langer, M.: A magyar és külföldi bibliofilia története. Ritka és becses magyar köynvek jegyzéke. Bp., 1936, Jakab M. H. Könyvnyomda. Reprint! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17661.

5 000 HUF
13,26
14,29
Lukács György: Az ész trónfosztása. Az irracionalista filozófia kritikája. Bp., 1974, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval,jó állapotban.
17662.

1 000 HUF
2,65
2,86
17663.

3 000 HUF
7,96
8,57
Bárczy János: Vádindítvány. Bp., 1979, Magvető. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. +Szabó K. Sándor: Bevonulás Erdélybe 1940. Bp., 1991, B&K Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
17664.

1 200 HUF
3,18
3,43
Budapest-Orfeum 1907-1945. Szerk.: Benedek Miklós, Császár Angéla, Szacsvay László. Bp., é. n., Ipari Informatikai Központ Nyomda Főosztálya. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17665.

1 000 HUF
2,65
2,86
Asperján György: A Labancz Anna-gyilkosság. Bp., 2006, ASPY Stúdió Kft. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17666.

5 000 HUF
13,26
14,29
Játékoskönyv. Játékok, tréfák, találós mesék, közmondások. Szerk.: Pósa Lajos. Bp., 1914, Singer és Wolfner. Kissé kopott félvászon kötésben.
17667.

1 200 HUF
3,18
3,43
Havas István: Nyírfakisasszony. Bp.,1932, Singer és Wolfner Rt.,82+6 p. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval, a gerincen és a borító egyik sarkán hiánnyal. A szerző, Havas (1873-195?) által dedikálva, dátumozva.
17668.

1 200 HUF
3,18
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF