1 000 HUF
Eötvös József: Költemények, elbeszélések, színművek. I. kötet. Bp., 1894, Ráth Mór. Negyedik kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.