800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Gárdonyi Géza: Az én falum. I. kötet. Egy tanító följegyzései. Bp.,1908, Singer és Wolfner. Negyedik kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés,Wolfner-kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.