1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Petőfi-Könyvtár I-II. (Egy kötetben): I. Kéry Gyula: Friss nyomon. II. Petőfi adomák. Összegyűjtötte: Baróti Lajos. Jankó János és Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,1908, Kunossy, Szilágyi és Társa. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, sérült, fakó gerinccel.