1 000 HUF
Verő György: Blaha Lujza és a Népszínház Budapest színi életében. Rákosi Jenő előszavával. Bp., 1926, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott, 328 p. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, az elülső szennylap kijár, a fűzése laza.