Ötven év a levegőben. Mátyásföldtől Hármashatárhegyig. 1952-2003. Szerk.: Dúzs István, Fekecs Gábor, Fülöp Tibor, Kovács János, Matuz István. Bp., 2003, Műegyetemi Sportrepülő Egyesület. Kiadói papírkötés.
V. Sz. Pak-V. G. Gejer: Bányaszivattyúk és szellőztetők. Fordította: Mihályfi Pál. Bp., 1952, Nehézipari. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel. Megjelent 880 példányban.
Dr. Faller Jenő: Jó szerencsét!. Események, képek a bányászat múltjából. Bp., 1975, Műszaki, 169 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Megjelent a 25. magyar Bányász-nap emlékezetére, a Magyar Szénbányászati Tröszt patronálásában. Megjelent 3800 példányban.
Bányavizek elleni védekezés. Szerk.: Ajtay Zoltán. Czottner Sándor előszavával. Bp., 1962, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Megjelent 1230 példányban.
Dr. Zámbó János: Bányaművelés. Feltárás és fejtés. Bp.,1957, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, a címlap és az elülső szennylap kijár, fakó gerinccel. Megjelent 1500 példányban.