15092.
344. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
Kaposy K. Ödön: Csavargó voltam. A szerző rajzaival. Bp.,é.n.,Kisgörgényi Bartha Ferenc "Unio". Kiadói kopott félvászon-kötésben, foltos lapokkal.+Rudolf Luskac: Végtelen vadászmezőkön. Zdenek Burian rajzaival. Bp.,1957, Bibliotheca. Kiadói foltos egészvászon-kötésben.