3 800 HUF
1935 Heinrich A. és Fiai Rt. Vasnagykereskedés (Heinrich-udvar) árjegyzéke. 1935. július. Bp., 4+373 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.