1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Kállai Ernő: Picasso. Bp.,1948,Új Idők Irodalmi Intézet Rt.(Singer és Wolfner),(Hungária-ny.), 86 p.+LXXX t. Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel.