1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Szabadi Judit: Gulácsy. Bp., 1969, Corvina. Kiadói félvászon kötés, kiadói papÃrborÃtóban, a papÃr védÅ‘borÃtó gerincén kopásnyomokkal.