"Szólj Izráel fiainak..." Dr. Engländer Tibor, a Magyarországi Cionista Szövetség elnöke 70. születésnapjára. Szerk.: Farkas Éva. Bp., 2002, Magyarországi Cionista Szövetség. A szerző dedikációjával Porscht Frigyes részére. Megjelent 300 példányban. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
A Talmud magyarul. Fordította és kiadja Luzsénszky Alfonz. Bp., 2002, Gede. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Hasonmás kiadás.+Martin Gilbert: Zsidó történelmi atlasz. Bp., 1991, Gondolat. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Imádságos könyv a tanuló ifjúság és a nagy közönség számára. Fordította és magyarázatokkal ellátta: Dr. Pollák Miksa. Izráel istentisztelete. Tel-Aviv, é.n., "Sinai." Kiadói kemény-kötésben.
Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. Harmadik kötet. Kol-nidre vagyis az engesztelő nap előző való estjére. Fordítás: Schön József. Bp., én., Steiner Ármin. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel.
Venetianer Lajos: A magyar zsidóság története. Különös tekintettel gazdasági és művelődési fejlődésére a XIX. században. Az előszót írta Raj Tamás. Tudománytár. Bp.,1986, Könyvértékesítő Vállalat, 490+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.