2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
Heine, [Heinrich]: Dalok könyve. Fordította és jellemző bevezetéssel ellátta Endrődi Sándor. Thumann Pál rajzaival. Bp., [1903], Athenaeum, 189 p. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval.