5 000 HUF
Pongrácz Eszter: Igaz isteni szeretetnek harmatjából nevelkedett drága kövekkel kirakott arany korona [...] imádságos és énekes könyv. Bp.,1899, Rózsa Kálmán és neje, 1 t.+8+460+IV p. Harminchatodik, az egyházmegyei hatóság jóváhagyásával ellátott képes kiadás. Korabeli díszes fémveretes bársonykötésben, aranyozott lapélekkel, az egyik kapocs hiányzik, kopott veretekkel, a borítón kopásnyomokkal, hiányzó szennylapokkal, kissé foltos lapokkal.