https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Technics Number of items: 44
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1956185
17005
345
0
5000
Books: Technics
Other collectibles
1
Bagossy Béla: Elektromos erőátvitel. Bp., é. n., Athenaeum. Papírkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
1954676
17006
345
0
3000
Books: Technics
Other collectibles
1
Jorge Palomer Pons: Tricotosas Circulares. Barcelona,1965,Bosch. Spanyol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban. A szerző által, Vékássy Alajos (1908-1999) műszaki tudományok doktora, egyetemi professzor részére dedikált példány.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1955445
17007
345
0
2800
Books: Technics
Other collectibles
1
Réti M.: A melegvízfűtés. Bp.,1930, Kunossy, 165+2+31+18 p.+ 11 t.(II-VI.,VIII-XII., XVI., XXII-XXIV. táblázatok.) Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső szennylapon kis lyukkal, hiányzó táblázatokkal.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
1957192
17008
345
0
2600
Books: Technics
Other collectibles
1
Rad der Zeit. eine Unternehmensdokumetation der Audi Ag. Ingolstadt 1989. 217p. + 4 p. Kiadói kartonálásban
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
1954692
17009
345
0
3000
Books: Technics
Other collectibles
1
Dr. Merényi Gábor-Dr. Kocsis József: Korszerű fonástechnológia I. kötet. Bp.,1966, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 233 példányban. Az egyik szerző, Dr. Merényi Gábor által, Vékássy Alajos (1908-1999) műszaki tudományok doktora, egyetemi professzor részére dedikált példány.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1957199
17010
345
0
2000
Books: Technics
Other collectibles
1
Auto und Technik Museum Sinsheim. Das große Museumsbuch. Angol - német. Kiadói kartonálásban
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1955354
17011
345
0
3000
Books: Technics
Other collectibles
1
Vegyes textilgyártással kapcsolatos könyvtétel, 8 db: Vékássy Alajos: Hurkolt kelmék kötése I. rész. Bp.,1950., Tankönyvkiadó. Félvászon-kötésben. Dr. Vékássy Alajos: Kötött-hurkolt kelmék geometriai elemzése II. Bp.,1973, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötésben. Megjelent 283 példányban. Vékássy Alajos-Dániel László-Feleki László: A kelmeszerkezettan alapjai. Bp.,1954, Könnyűipari Kiadó. Kiadói...
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1956260
17012
345
0
1200
Books: Technics
Other collectibles
1
3 db műszaki könyv - A GAZ-24 "Volga" típusú gépkocsi javítási és karbantartási utasítása + Tehergépjármű díjszabás 1968. + Gépkocsijavítási munkák XVIII. kötet. Kiadói papírkötés, kötetenként változó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1960016
17013
345
0
800
Books: Technics
Other collectibles
1
Nyomdaipari fototechnika a könnyűipari technikusok számára. Bp., 1961, Műszaki. Vászonkötésben, jó állapotban.
The item is not available
1960488
17014
345
0
1000
Books: Technics
Other collectibles
1
Angol-magyar, magyar-angol műszaki szótár I-II. kötet. Szerk.: Nagy Ernő, Klár János. Bp.,1983-1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
Starting price:
1 000 HUF
1954720
17015
345
0
1000
Books: Technics
Other collectibles
1
Dr. Lőrincz József: Az édes szudáni cirokfű, valamint a silókukorica öntözéses termesztésének egyes kérdései meszes homoktalajon. hn.,1963, nyn. Papírkötésben. Az összefoglalás végén a szerző aláírásával.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1954774
17016
345
0
1000
Books: Technics
Other collectibles
1
Kruspér István: Egy új mérlegrendszer. Bp.,1878, MTA, 20 p.+1 t. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal, jó állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment