15008.
345. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Baktay Ervin: Háromszéktől a Himalájáig. Körösi Csoma Sándor életútja. Bp., 1942. Vörösváry kiadó, (Bányai és Várkonyi-ny.), 299+5p.+16 t. (fekete-fehér képtáblák.) + 2 lapszámozáson belüli egészoldalas térképvázlattal. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval. Első kiadás.