15042.
345. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
Zsoldos Attila: 3000 kilométer. Sajtó alá rendezte: Ujvári Sándor. Merényi Rudolf rajzaival. Bp.,1932,Révai. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.