Glass-objects
Number of items: 47
1955520
11242
345
28000
Glass-objects
Other collectibles
Cenedese "Scavo" jelzésű fújt váza, jelzett, több rétegű, homok fújt, hibátlan, m: 21 cm
28 000 HUF
1955507
11243
345
Glass-objects
Other collectibles
Erkki Vesanto jelzésű fújt váza, peremén apró karcolásokkal, jelzett (3655), m:24 cm
18 000 HUF
1955713
11244
345
Glass-objects
Other collectibles
Muranói "Sommerso" váza, formába préselt, jelzés nélkül, alján karcolásokkal, m:14 cm
9 000 HUF
1955699
11245
345
Glass-objects
Other collectibles
Muranói "Sommerso" tálka, formába préselt, jelzés nélkül, alján karcolásokkal, 7,5×7,5 cm
6 000 HUF
1955677
11246
345
Glass-objects
Other collectibles
Muranói "Sommerso" váza, formába préselt, jelzés nélkül, alján karcolásokkal, m: 16,5 cm
12 000 HUF
1955580
11247
345
24000
Glass-objects
Other collectibles
Moser váza, jelzett, formába préselt, apró karcolások az alján, m: 18 cm
24 000 HUF
1856492
11248
345
Glass-objects
Other collectibles
Erwin Weber design lézer gravírozott cicás váza, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, m:25 cm
20 000 HUF
1936066
11249
345
11000
Glass-objects
Other collectibles
cca 1970 Livio Seguso (1930-): Foka. Fújt üvegplasztika, jelzett, alján karcolás nyomokkal, h:20 cm, m:10,5 cm
11 000 HUF
1935962
11250
345
Glass-objects
Other collectibles
Muránói dekoratív fújt kínáló, jelzés nélkül, karcolásokkal, m:15 cm, h:45 cm
8 000 HUF
1935996
11251
345
Glass-objects
Other collectibles
Muránói fújt karaffa, anyagában színezett, jelzés nélkül, apró karolásokkal, m:38 cm
8 000 HUF
1936630
11252
345
Glass-objects
Other collectibles
Moser kis hamuzó tálka, formába préselt, jelzett, kopott, nagyon apró csorbával, d:6,5 cm
7 000 HUF
1935619
11253
345
4400
Glass-objects
Other collectibles
Schott-Zwiesel buborékos váza, fújt, hibátlan, jelzés nélkül, m:21 cm
4 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m