15 000 HUF
Politikai Magyarország. I-III. kötet. Szerk.: Szász József. Bp., 1912-1913, Anonymus Történelmi Könyvkiadó Vállalat. Szövegközti képekkel és egészoldalas táblákkal illusztrálva. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, Dörner és Heimberg-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerincekkel, könyvtári címkékkel, de belül jó állapotban.