17218.
346. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Dr. Zechmeister László: Organikus chemia felsőbb tanulmányok támogatására. I-II. kötet. (Egyben.) I. kötet: Alapismeretek - Nyílt szénláncú vegyületek. II. kötet: Gyűrűs és ismeretlen szerkezetű anyagok. Bp.,1930-1932, Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet Rt., XII+578 p. Átkötött kopott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, az alsó lapélek foltosak.