17237.
346. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 000 HUF
Morus Tamás: Utopia. Fordította és magyarázatokkal ellátta: Kelen Ferenc. Filozófiai Írók Tára. XXI. kötet. Első magyar nyelvű kiadás. Hozzákötve: Schopenhauer, Arthur: Az akarat szabadságáról. Fordította és magyarázatokkal ellátta: Kelen Ferenc. Filozófiai Írók Tára. XVII. kötet. Második kiadás. Bp., 1910-1913, Franklin, 184+126 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.