18644. 346. Closed Online auction Books: Other rarities
2 400 HUF
0 HUF
Ady Lajosné: Az ismeretlen Ady. Akiről az érmindszenti levelesláda beszél. Bp.,é.n., Béta. 412 p., 14 t. (8 levélen, 2 mell. kihajtható). Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor