1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Scossa Dezső: Amor Verus. "Könyves Kálmán" Regénytára. Pataky László eredeti rajzaival. Bp., 1893, "Könyves Kálmán". Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, az elülső szennylap belsején, és az utolsó lap hátoldalán rajzzal.