15000.
346. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
Fényes Elek: Magyarország statistikája. I-III. (Egybekötve.) Pest, 1842-1843, Trattner-Károlyi, VII+306 p.+ 2 kihajtható táblázattal+4+199+4+146 p. Korabeli félvászon-kötésben, festett lapélekkel, kopott borítóval, és gerinccel, foltos.